Avrupa Yakası Nakliyat

logo-cinar-turÇınartur Nakliyat, İstanbul Avrupa yakasında gün içerisinde aktif nakliye aracı ile ilçeler arası yoğun bir şekilde nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İlçeler arası nakliye hizmetlerine uygun her türlü eşya taşımacılığına müsait araçlarımız, uzun yıllar boyunca güvenle çalıştığımız personelimiz ile şehiriçi nakliye hizmetlerini yerine getiririz.

Amacımız her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Buna yönelik süreçlerimizi planlar, aktif olarak uygular, süreçlerimizi iyileştirmek için faaliyetler yapar ve buna yönelik önlemleri alırız. Tüm çalışmalarımız kalite süreçlerine tabii olup en kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmak için çaba sarfederiz.

Çınartur Nakliyat şehiriçi nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetlerde en uygun fiyatı alabileceğiniz nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Anlaşmalarımızı yapacağımız nakliyat sözleşmeleri ile kayıt altına alarak olası müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş oluruz.

Çınartur Nakliyat uzun yıllardan beri vermiş olduğu hizmetleri adına yakışır bir şekilde sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı nakliyat hizmetleri için firmamızı arayabilir, iletişim formumuz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Eşya Depolama
  • Evden Eve Nakliyat
  • Parça Eşya Taşıma
  • Ofis Taşıma
  • Piyano Taşıma

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37