Eşya Depolama

1Çınartur Nakliyat, müşterilerine yalnızca evden eve taşıma hizmeti sunmamaktadır. İstanbul Eşya Depolama hizmetleri ile müşterilerinin tüm nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üreten firmamız depolama hizmetleri ile eşyalarınızı güvende tutmaktadır.

Proje yöneticimiz eşyanın taşınacağı lokasyondaki keşif çalışmalarını yaparak müşteri ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde analiz eder. Böylece nakliyat ve depolama hizmetleri sırasında müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmiş olacaktır.

Eşya Depolama hizmetlerimiz sırasında müşteri eşyaları korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Böylece depolama hizmeti yapılacağı ortamda en iyi şekilde depolanmış olacaktır. Eşyaların durumuna göre uygun depolama alanı bulunarak eşyalarınız depolanmaktadır.

Depolama alanlarımız her türlü olumsuz şartlara karşı dayanıklı ve korunaklı olarak dizayn edilmiştir. Yetkili personellerimiz eşyalarınızı depolama alanına sıralı bir şekilde indirerek istediğiniz kadar depolama hizmetimizden faydalanbilirsiniz. Süre sonunda ise istediğiniz yere eşyalarınız taşınmaktadır.

Eşya depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak müşteri temsilcimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37