Parça Eşya Taşıma

Çınartur Nakliyat, komple ev eşyası taşıma ya da komple ofis taşıma gibi hizmetlerin yanı sıra parça eşya taşıma hizmetini de aktif olarak sunmaktadır. Müşterilerimiz her türlü parça eşyasını ilçeler arası nakliye hizmeti olarak firmamızdan talep edebilirler. Ekonomik parça eşya taşıma hizmetimiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.

İsterseniz bir parça eşyanız olsun isterseniz daha fazla eşyanız olsun firmamız için hiç farketmez. Aynı müşteri memnuniyeti sağlanarak parça eşya taşıma hizmetini sağlamaktayız.

Parça eşya taşıma hizmetimiz İstanbul Anadolu yakasından Avrupa yakasına ya da Anadolu yakasından Avrupa yakasına doğru da sağlanabilmektedir. İstanbul'un tüm ilçeleri arasında nakliyat hizmetini sağlayan firmamız tercih edilen parça eşya taşıma firmaları arasında yerini almaktadır.

Parça eşya taşıma fiyatları eşyanın türüne göre değişmekte olup taşınacak lokasyon mesafesine göre belirlenmektedir. Parça eşya taşıma fiyatları evden eve nakliyat fiyatlarına göre daha uygun olmakla beraber müşterilerimizin ekonomik şartları gözönünde bulundurularak yardımcı olunmaktadır.

Parça eşya taşıma nakliyat hizmeti ile iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, Bilgi Talep Formunu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37