Hakkımızda

Çınar Tur Nakliyat;

2000 yılında nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Üç personeli ile sektörde görev alan firmamız bugün onu aşkın yetişmiş, deneyimli personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Gelişen teknoloji ile araç filosunu da yıllar içerisinde yenileyerek müşterilerimize sorunsuz bir nakliyat deneyimi yaşatmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Firmamız müşteri güvenini sağlamanın zor ancak birinci görev olduğunu bilir. Müşteri haklarını korumak için nakliyat sözleşmesi hazırlayarak tüm nakliye süreçlerini müşteri haklarını korumak için kayıt altına alır.

Çınar Tur Nakliyat en ekonomik nakliyat ücretleri ile müşterinin tercihi olmaktadır. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunan firmamızı tercih eden müşterilerimiz asla yalnız değillerdir.

Bizim iş anlayışımız nakliyat çalışması sonrasında da devam eder. Müşterilerimiz her iş sonrasında çevrelerine bizleri önererek sadakat programımıza katılırlar ve herhangibir nakliyat hizmeti gündeme geldiğinde indirimli nakliyat ücretlerimizden yararlanırlar.

Çınar Tur Nakliyat