Anadolu Yakası Nakliyat

logo-cinar-turÇınartur Nakliyat, İstanbul'da nakliyat hizmetlerini 2000 yılından beri uzman ekibiyle sunmaktadır. Başta ev taşıma, evden eve nakliyat, şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimizi kalitemizden taviz vermeden müşterilerimizin güvenini kazanarak gerçekleştiririz. Esnaf iç güdüsüyle hizmet eder kurumsal kimliğimiz ile ev veya iş yerini taşımak isteyen müşterilerimize hizmet veririz.

Müşterimiz bizleri aradığında gerçekleştirdiğimiz hizmetleri anlatarak ücretsiz keşif hizmeti sunarız. Müşterimiz için sonrasında süpriz olarak ortaya çıkmayacak tüm ayrıntıları tespit eder müşterimiz için en net doğru bilgiyi kendisine sunarız. Müşteri memnuniyetinin ilk başta güven ilişkileri üzerine kurulacağını çok iyi biliyoruz.

Müşterimiz ile diğer aşamada mutlaka konuştuğumuz şeyleri müşteri haklarını korumak adına nakliyat sözleşmesi hazırlarız. Nakliyat sözleşmemiz müşterimizi olumsuz durumlara karşı koruyan bir anlaşma olup bu anlaşma içerisine sigortalı nakliyat hizmetini de ekliyor oluruz. Böylece müşterimize verdiğimiz her söz yazılı bir metinde yer alır, görev ve sorumluluklarımızın bilinci ile hareket ederek üstün müşteri memnuniyeti hizmetimiz ile görevimizi yerine getiririz.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Eşya Depolama
  • Evden Eve Nakliyat
  • Parça Eşya Taşıma
  • Ofis Taşıma
  • Piyano Taşıma
Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37