Ofis Taşıma

3Çınartur Nakliyat kurumsal müşterileri için ofis taşıma hizmetini ekonomik fiyatlar ile sağlamaktadır. İstanbul'un değişik ilçe ve semtlerinde ikamet eden müşterilerimiz ofis taşıma ihtiyaçları gündeme geldiğinde bu zahmetli iş zor olmaktan Çınartur Nakliyat sayesinde çıkıyor.

Çınartur Nakliyat personelleri ister 100 m2 ister 1000 m2 ofis alanınızdaki tüm mobilyalarınızın demontajını yaparak sağlam bir şekilde eşyalarınızı paketler ve ofis taşıma hizmetini yerine getirir. Yeni ofisinizde ise eşyalarınızın montajını çok hızlı ve sağlam bir şekilde gerçekleştirerek tam istediğiniz zamanda ofis taşıma hizmetini yerine getirmektedir.

Kurumsal refaranslarımız hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz.

Ofis Taşıma nakliyat ücreti de diğer hizmetlerimiz gibi doğru fiyat politikası gereği bazı bilgiler alınarak belirlenmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının tespit edilmesi sonrasında ofis taşıma ücreti belirlenip nakliyat sözleşmesi yapılmakta müşteri hakları yazılı olarak belirtilmektedir. Amacımız nakliyat hizmetlerimizin hiçbir safhasında müşterimizin mağduriyetine yol açmamaktadır.

Sizler de ofis taşıma hizmetimizi talep ederek ekonomik fiyatlardan yararlanabilir kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37