Piyano Taşıma

4Çınartur Nakliyat, müşterilerimizin tüm değerli eşyalarına gereken önemi vererek standartlara uygun bir şekilde bu eşyaların nakliyat hizmetini yerine getirmektedir. Piyano da bu eşyalardan biridir. Piyano taşıma hizmetinde gerekli olan tüm detaylı nakliyat hizmetini yıllardan beri sektörde gösterdiğimiz tecrübemize borçluyuz.

Müşterilerimiz komple ev eşyası nakliyat hizmeti ya da sadece piyano taşıma hizmetinden faydalanabilmektedir. Piyanonun taşınması uzmanlık isteyen ve gözü kapalı her nakliye firmasına güvenerek yapılacak bir iş değildir. Bu konuda gerek referansları ile gerek nakliyat sözleşmesi ile müşteri güvenini kazanan firmamız piyano taşıma hizmetini de kusursuz yerine getirmektedir.

Piyano taşıma hizmeti sırasında eşyanın zarar görmemesi için özel korunaklı kaplama örtülerimiz ile paketler, piyano büyüklüğüne göre personel sayımızı artırarak eşyanın zarar görmeden taşınması için tüm özeni gösteririz.

Nakliyat araçlarımız farklı ebatlardaki piyanoları taşıma kapasitesine sahip olup, araç içerisinde piyanonun sabit durması için tüm ekipmanlarımız bulunmaktadır. Böylece yol bozukluklarında piyanonun zarar görmesi engellenmektedir.

Çınartur Nakliyatı tercih ederek piyano taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da Bilgi Talep Formunu doldurarak erişebilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Orhan Tepe Mah. Hamitbey Sk. Kartal / İstanbul
telefon +90 216 399 01 94
faks +90 532 254 25 37