Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

kadikoyÇınartur Nakliyat, 2000 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuş, Kadıköy Nakliyat hizmetleri dahil İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde nakliyat hizmetlerini yerine getirmektedir.

Çınartur Nakliyat, çalışmalarında kalite süreçlerini uygular. Nakliyat hizmeti talep eden müşterimizde keşif çalışmasını başlatarak müşterimiz ile nakliyat sözleşmesi anlaşmasını imzalarız. Böylece müşterimizin hakları yasalar karşısında da korunmuş olmaktadır.

Firmamız uzman güvenilir personeli ile taşımacılık faaliyetlerini yerine getirir. Kadıköy nakliyat hizmetlerinde diğer ilçelerde olduğu gibi tüm hizmetlerimizde personelimize güvenir ve tüm süreçler devamlı kontrol altında tutulur. Bu yüzden çalışanlarımızın bağlılığı uzun yıllara dayanmaktadır. Her bir personelimiz firmamızın birer mihenk taşıdır.

Kadıköy nakliyat hizmetlerinde asansörlü nakliyat hizmetini tercih eden müşterilerimiz ve diğer tüm ekipmanlarımız periyodik bakımları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede taşıma hizmetlerinin yerine getirilmesi sırasında araç ve ekipmanlardan kaynaklı bir soruna rastlamak mümkün değildir.

Kadıköy nakliyat proje yöneticimiz, müşterilerimizden gelen nakliyat hizmetleri doğrultusunda nakliyat programını en iyi şekilde hazırlayarak müşterilerimizin tam istediği saatte yerinde hazır olmamızı garanti etmektedir. Müşterimiz için zaman programının çok önemli olduğunu bilir, İstanbul trafiği de dikkate alınarak nakliyat iş programı hazırlanır.

Nakliyat süreçlerinin başarılı olması için nakliyat öncesi ve sonrasında da çalışmalarımızın önemli olduğunu bilir ve tüm personelimizi bu yönde sürekli eğitiriz.

Kadıköy Nakliyat Ücretleri

Her yıl değişen maliyetler nedeniyle adalar nakliyat ücretlerinde de bir artış olmakla beraber müşterilerimizin ekonomik durumlarına göre bu ücretleri belirlemeye özen gösteriyoruz. Amacımız önce sunduğumuz hizmeti müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde sunmaktır. Müşterimize vereceğimiz güven bizim için herşeyden önce gelir.

Kadıköy nakliyat ücretlerini belirten web sitelerine itibar etmemenizi önemle belirtmek isteriz. Merdiven altı diye tabir edilen bu siteler kurumsal yapıdan uzak, ürün paketlemesini bile yapmayan, sözünde durmayan ve anlaşılan fiyatlardan daha yukarıda bir ücret talep eden yani tamamiyle müşteri memnuniyetsizliğine neden olmaktadır.

En doğru Kadıköy nakliyat ücreti bilinçli tüketici ve kurumsal taşımacılık yapan firmalar arasında şeffaf bir şekilde tüm süreçleri bilen müşteri ile bunları uygulamaktan kaçınmayan nakliyat firmaları arasında gerçekleştirilir.

Kadıköy nakliyat ücretini belirlerken müşterimizin bulunduğu lokasyon, eşyaların nereye sevk edileceği önemlidir. Eşyaların durumu, Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata taşınacağı, bu taşımacılık hizmetinde asansörlü nakliyat hizmetininin olup olmayacağı gibi ana maliyet kalemlerini oluşturan hizmetler önem arzetmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmetimiz, evden eve ya da ofis taşıma gibi gibi hizmetleri sunarken müşterilerimizin eşyalarını geçici süre olarak depolarımızda bulundurma hizmeti olarak nitelendirebiliriz.

Müşterilerimizin eşyalarını kiralama süresi boyunca zarar görmeyecek şekilde zarar görmeyecek korunaklı ve güvenli alanlarda sözleşme süresince emniyetli bir şekilde saklar, müşterimizin talebi doğrultusunda istenilen zamanda talep edilen yerine taşırız.

Müşterimiz eşya depolama hizmeti talep ettiğinde taşınacak eşyaların analizi yapılarak belirli büyüklükteki depomuzda eşyaları saklarız.

Bazı ürünler demontaj montaj yapılması gereken ürünler olmaktadır. Uzun süre deneyime sahip olan nakliyat personelimiz ürünlerin demontaj ve montajlarını da gerçekleştirerek farklı bir ekibin ev içerisine girmesinin önüne geçişmiş olur. Böylece müşterimiz artan maliyet ile karşı karşıya kalmamış olur.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Müşterimiz çoğu zaman komple evden eve taşıma hizmeti yerine parça eşya taşıma hizmetini de sıkça talep etmektedir. Farklı nedenlerden dolayı parça eşyasını istediği bir adrese sevk ettirmek isteyen müşterilerimiz mevcut kargo firmalarının yüksek maliyetleri ve kargo süreçleri sırasında eşyaların zarar görmesi ya da uzun sürelerde teslim edilmesi nedeniyle hizmetlerini tercih etmemektedir.

İstanbul'un değişik semtlerinde hazır bulunan araçlarımız parça eşya taşıma hizmetini de sıkça gerçekleştirmektedir. Her türlü büyüklükte bulunan ev ve iş yeri eşyaları araçlarımız ile istediğiniz bölgeye taşınmaktadır.

Parsiyel taşımacılık olarak da bilinen parça eşya taşıma sırasında da hizmet süreçlerimiz aynı şekilde işletilmektedir. Korumalı bir şekilde paketlenen parça eşya zarar görmeden yükleme aracına yüklenir. Nakliye sözleşmesinde belirtilen lokasyonda alınan eşya belirtilen yere teslim edilir. Montaj yapılması gereken durumlarda personelimiz montajını da yaparak ürünü çalışır duruma getirir.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy ilçesinde ofisi bulunan ve ofisi farklı semt ya da ilçeye taşımak isteyen müşterilerimizin eşyalarını taşıyan firmamız nakliyat hizmetlerinde profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kadıköy ofis taşıma hizmeti talep eden müşterilerimiz evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi nakliyat sözleşmesi imzalanarak taşıma süreçleri başlatılmış olur.

Eşyaların paketlenmesi taşınması, demontaj ve montaj işlemleri ile nakliyat süreçlerini yerine getiren firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm kaynaklarını en iyi şekilde kullanmaktadır.

Sıfır müşteri şikayeti hedefini yakalamak için özenle çalışan Çınartur Nakliyatı tercih etmeniz için sizleri bekliyoruz.

Kadıköy Piyano Taşıma

Çınartur Nakliyat piyano gibi özel ürünlerin taşınması sırasında da uzman deneyimi ile hizmet vermektedir. Piyano nakliyatı çok dikkat isteyen bir iş olmakla beraber diğer ev eşyalarının taşınması gibi değildir. Ürünün çizilmesi, hasar alması ayarlarının ve ürünün bozulmasına yol açacağı için dikkatli bir şekilde paketlenir. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile olası kazalara karşı piyano sigortalanarak sorunların önüne geçilir.

Kadıköy Nakliyat Detaylarına Ulaşmak İçin

Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Eşya Depolama
Kadıköy Parça Eşya Taşıma
Kadıköy Ofis Taşıma
Kadıköy Piyano Taşıma