Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma

cinartur-nakliyatBüyükçekmece Parça Eşya Taşıma

Çınartur Nakliyat olarak parça eşya taşıma alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile Büyükçekmece ilçesinde hizmet veriyoruz. Parça eşya taşımaya müsait olan aracımız ile ister bir parça isterseniz yatak odası, mutfak v.b. evinizin veya ofisinizin bir kısmını istediğiniz yere güven içerisinde nakliyatını gerçekleştiriyoruz. Farklı sebeplerden dolayı parça eşyalarını farklı bir yere taşıtmak istemeyip kiralık depolarımızda tutmak isteyen müşterilerimizde olmaktadır. Bu durumda da parça eşyaları güvenli depolama alanlarında muhafaza ederek talep edildiği zaman istenilen yere yine nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma da Demontaj Montaj Hizmetlerini Sizden Talep Edebilir miyiz?

Bugün Büyükçekmece ilçesinin tamamında parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Uzun yıllardan beri kadromuzda bulunan uzman personelimiz ile sizlere söz verdiğimiz saatte eşyalarınızı güzel bir şekilde demontajını da yaparak ambalajlıyor ve istediğiniz yere nakliyesini gerçekleştirerek tekrar montajını gerçekleştiriyoruz. Böylece farklı ekipler ile çalışmak zorunda kalmadan yüksek maliyetlerden kurtulmuş oluyorsunuz.

Parça Eşya Taşıma ile birlikte hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Müşterilerimiz büyüyen yapı stoğu ile birlikte yüksek binalarda oturabilmektedir. Bu yüksek yapıların bazılarında maalesef asansör bulunmadığı durumlarda oluşmaktadır. Asansör bulunsa dahi eşya taşımanın uygun olmadığı süreçler söz konusudur. Bu tip durumlarda özellikle hızlı nakliyat gerektiği durumlarda asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat aracımız ile eşyalarınız hızlı bir şekilde binadan indirilerek nakliyat aracımıza yüklenir ve istediğiniz yere nakliyatı gerçekleştirilir.

Parça Eşya Taşırken Nakliyat Sigortası Yapıyor musunuz?

Müşterilerimizin eşyaları bizler için en değerli hazinedir. Taşıdığımız tüm ürünlerde müşterilerimize nakliyat sigortası yapılmasını öneriyoruz. Trafikte meydana gelebilecek herhangibir kaza durumunda ya da farklı bir sebep ile eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı eşyalarınız sigortalanarak müşterilerimizi koruma altına alıyoruz.

Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma Ücreti

Müşterilerimizin öğrenmek istediği konuların başında Büyükçekmece ilçesinde parça eşya taşıma ücretlerinin ne kadar olduğudur. Bu fiyatları paylaşan diğer firmalar maalesef müşterilerine olumsuz deneyimler yaşatarak web sitelerinde paylaştıkları veya telefonda söyledikleri fiyattan çok daha yukarılarda bir fiyat çıkartarak müşteri mağduriyetlerine sebep vermektedirler.

Çınartur Nakliyat olarak verdiğimiz sözü kayıt altına alırız ve nakliyat sözleşmesinde bu ücreti net olarak belirterek müşteri mağduriyetinin önüne geçmiş oluruz.

Bugün sikayetvar.com gibi sitelerdeki şikayetleri ve yorumları incelediğimizde web sitesinde görülen ücret ile yapılan hizmet karşılığında farklı ücretlerin istenmesi gibi durumlar olduğu gözükmektedir. Bu da müşteri memnuniyetsizliğine yol açacağı gibi güven kaybına da yol açmaktadır. Tüm bu sorunların önüne geçmek için müşterimize en doğru fiyat ücretini vermek için tüm imkanlarımızla yardımcı oluyoruz.

Parça eşya taşıma ücretini belirlerken müşterimizden;

  • Talep edilmesi durumunda ücretsiz keşif desteği sağlıyoruz.
  • Taşınacak olan parça eşyaların fotoğraflarını talep ediyoruz.
  • Müşterimizin açık adresini, kaçıncı katta oturduğunu, asansörlü nakliyat hizmeti talep edip etmediğini öğreniyoruz.
  • Eşyaların hangi adrese taşınacağı, kaçıncı kata taşınacağı gibi bilgileri talep ediyoruz.

Bu sorulara yanıt aldıktan sonra firma temsilcimiz Büyükçekmece parça eşya taşıma ücretini net olarak tarafınıza iletiyor olacaktır.

Evidea, Koçtaş, Bauhaus, Tekzen, İkea gibi Mağazalardan parça eşya taşıma hizmeti veriyor musunuz?

Firmamız bu firmalardan satın almış olduğunuz tüm eşyalarınızı evinizin istediğiniz odasına kadar taşıma hizmeti sağlamaktadır. Bu firmalardan temin ettiğiniz tüm ürünleri nasıl taşınacağınızı dert etmeden istediğiniz zaman bizlere ulaşarak rahatça taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Büyükçekmece ilçesinde parça eşya taşıma hizmeti arıyorsanız hemen yanınızda bulunan Çınartur Nakliyatı tercih ederek nakliyat sürecinizi problemsiz çözebilirsiniz. Bizlere 0532 254 25 37telefon numarasından ya da Bilgi talep formunu doldurarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.